Aktuálně

 

V současné době se věnuji tvorbě andělů. Mé obrazy jsou vyrobeny ze skla, materiálu, který lze stejně jako vodu energeticky upravit tak, aby pracovala v propojení s vyšším JÁ člověka, pro kterého je anděl vytvořen. Tento osobní anděl, k jehož tvorbě potřebuji znát celé jméno člověka a jeho datum narození, pracuje na podvědomé úrovni a to tak, že dojde k výraznému zlepšení intuice, která člověka snadněji a rychleji dovede k cíli cesty jeho duše.

Pokud máte pocit, že by jste chtěli mít vedle sebe svého osobního anděla, s kterým lze komunikovat a žádat jej o cokoli v souladu se zákony Universa, neváhejte se na mě obrátit s žádostí o jeho vytvoření. K obrazu je též připojen vzkaz od osobního anděla, který je určen jen svému majiteli.

V sekci tvorba najdete některé ukázky již vytvořených andělů. Každý obraz je originál, tak jako je originální každá bytost zde na Zemi, neboť nese energii svého majitele.

Neváhejte se proto v případě vašeho zájmu o osobního anděla na mě obrátit, a to na tel. 606 382 224 nebo na h.ogurcakova@gmail.com

s láskou Elisabet

 

 

 

 

 

Napsat komentář